Poklon set za vino

Zavirite u veliki izbor promo pribora za vino i pronađite idealni reklamni vinski set ili set za vino za poslovne partnere. Svi promo proizvodi iz ponude ... Dodaj u Zatraži Ponudu · Set za vino od aluminija i ABS-a S94198 ... VINSKI SET 4/1 KUTIJA ZA VINO ALUMINIJ 6829 ... POKLON SET ZA VINO 9/1 8557 ... Elegantni bokali i dizajnerski pribor za vino. Savršeni poslovni pokloni s tiskom vašeg logotipa. Brza i jednostavna narudžba. Povoljne cijene. Vinski poklon setovi idealni su za ljubitelje vina. ... Vinski poklon setovi dostupni su na našem web shopu. ... VIN BOUQUET POKLON SET ZA VINO. Za ljubitelje vina - ekskluzivni darovi - elegantni i luksuzni dekanteri, ... Luksuzni poklon za vino SET 4 in1 električni otvarač vina + aerator + perilica ... Električni otvarač za vino · Otvarač, zatvarač i vadičep Happy Men · Poklon set za vino boca diVinto · Vadičep s magnetom boca vina · Set za vino i šah · Čep za ... Usporedi ponude trgovina za Poklon set za vino i izaberi najbolju. Traži po proizvodima iz kategorije Svi proizvodi je najbolja kupovina, ukoliko želiš ... Trebate poklon za rođendan ili neku drugu priliku, a u škripcu ste s vremenom ? Idealno za Vas je ovaj set za vino s različitim dodacima. Reklamni pribor za vino i ostali dodaci su elegantan poslovni poklon. Idealan su izbor za darivanje poslovnih partnera za kraj godine. Poznajete nekoga tko obožava vino? ... Stalci za vino uvijek su ideja kao poklon za njega. ... SET BUTELJA I ČAŠA LJUBAV IDE KROZ ŽELUDAC, VINO ISTO. Najbolje mjesto za poklone, Set za vino, ... Nalazite se ovdje: početna / staccato kolekcija / dame / poklon setovi / Set za vino. Set za vino. LVA007LM. Staccato - Porsche Design. Najbolje mjesto za poklone, Poklon set za vino - Xindao, Za posebne rođendane, godišnjice, umirovljenja i ostale prigode nudimo vam set za vino (boca za vino, 2 čaše na stalku). Na set graviramo tekst, ... Zavirite u veliki izbor promotivnog pribora za vino za vaše poslovne partnere ili suradnike. Svi promotivni setovi za vino iz ponude poslovnih poklona su ... termometar; Dozator doziranja. Uvjeti kupnje. Kupnja vrijedi za: Poklon set za vino (5 kom) 149648; Predviđeno vrijeme dostave je 4-10 radnih dana ... Mar 17, 2021 — Poklon set za vino!!! Ozbiljan poklon koji ce se svima dopasti!!! Kupi, pokloni i zauzvrat ces dobiti nezaboravne reakcije i sve to po veoma ... Poklon vinski set u obliku boce vina. U setu se nalazi 3 dijela koji se koriste prilikom otvaranja i posluživanja vina. Set dolazi u kartonskoj po. Nepogrešiv izbor za poklon za sve ljubitelje vina! Kovčeg oblika butelje vina zatvara se pomoću magneta. U setu dobivate: – spiralni vadičep Na Vaš odabir ostavljamo ručno rađene kolačiće vlastite proizvodnje pod brandom Mrvice, proizvode hrvatske prirodne kozmetike, vrhunska vina i pjenušci, te ... Proizvodimo vrhunska vina domaćih i stranih sorti. CZ Žilavka je srebrena sa Decanter ... Poklon set. NaslovnaPoklon set. Prikazuje se svih 3 rezultata. Promotivni proizvodi kao mirisni setovi, setovi za vina i koktele, setovi za ... Set otvarača za vino Costieres, drvo ... Vinska poklon vrećica Varien, bež. Vinski set u drvenoj poklon kutiji s prostorom za jednu bocu vina. Uključuje metalni prsten za bocu, otvarač, čep i lijevak. Boca vina nije uključena ... Poklon set za vino 5/1. Specifikacije. Transportno pakiranje1 komad. Cijena. cijena proizvoda s PDV-om: 196,88kn. Nazad. Pošaljite upit. Matični podaci. Poklon set sa vadičepom i otvaračem za vino. Moćnosti: Materijal: uvala; Barva: yako na slici; Prumer: 10 cm; Dimenzije: 7,6 x 2,1 x 2 cm ... Sep 9, 2021 — TOWER IZNENAÐENJA Nova linija poklon setova u našem asortimanu donosi četiri nova modela, uključujući set za kuhano vino te set s vinom, ... Poklon pakte sadrži butelju vrhunskog plavca Blato i četverodijelnii set za vino: otvarač, čep , prsten za bocu i ljevak. U cijenu uključena aplikacija loga ... Set uključuje: gravirani stalak za bocu i čašu ugravirana boca i čaša s vašim tekstom mogućnost izrade stalka za jednu, dvije ili više čaša boca i čaša ... Materijal: nehrđajući čelik Set se sastoji od 4 komada: otvarača za boce, čepa, umetka za sipanje vina i prstena protiv prolijevanja. Promotivni set za vino u poklon kutiji od pluta za jednu vinsku bocu, a sastoji se od konobarskog nožića s otvaračem, prstenom protiv kapanja, ... Opis. Šifra proizvoda: 11265500. Ime proizvoda: Mino poklon set za vino i sir. Proizvođač: Paul Bocuse. Regularna cijena: 211,04 kn ... Poklon paket začina za kuhano vino, idealan za ljubitelje raznih kombinacija u ovog božićnog napitka.Volumen / masa / količina:4 teglice sa začinima ... Legnoart Degustibus premium set za degustaciju vina ... Poklon Galerija Stalak za bocu. Poklon Galerija ... InnovaGoods set dodataka za vino 5/1 20.5x24x6cm. POKLON SET ZA VINO ESSENTIALS. cijena. Na upit kn. Proizvođač VACU-VINE. Dostupnost Na skladištu. Šifra 5570. Dimenzije(mm). standardna. Dodaj u košaricu. Pribor za vino omogućit će Vam da užitak ispijanja vina bude potpun. ✓ Posude za hlađenje vina, vadičep, čepovi za boce, regali za vino i dekanteri . Old Spice The Legend Whitewater set. Cijena za j.m.: 35,99 kn/kom. Redovna cijena: 44,99 kn/kom. Akcija vrijedi do: 15.12.2021. Idealan poklon za ljubitelje vina! Set sadrži: termometare, prsten, izljevač i zatvarač za bocu. Poklon kutija. 3pack + vino. 309.9. Komada. CIJENA: 309,90 kn 41,88 € ... od 299,80 kn; od 74,95 kn. Gligora Premium set noževa za sir. 969,90 kn ... Dimenzije: visina 33 cm, promijer 8 cmBoja: mat crnaIzgled kao na slici. Oct 6, 2020 — Fora set za vino - idealan kao poklon za rođendan! Butelja za vino i 4 čaše gravirani sa vašim tekstom i drveni nosač sa vašom čestitkom ...